top of page
západ slunce, dále, sluneční zdobit šaty

Článek blogu

Aktuální informace v oboru fotovoltaiky

Fotovoltaika zvyšuje výrazně cenu nemovitosti


Rozhodli jste se a za svým rozhodnutím si stojíte. Nemovitost dáte k prodeji. Nyní je potřeba zajistit, abyste za svůj majetek dostali co nejvyšší finanční částku. Jak na to, abyste dostali ještě více než tolik, kolik si nyní přejete?


Ještě zainvestujte do zelených projektů

Každý z nás si přeje koupit nový domov, ve kterém budeme spokojeně žít a kde nebudou náklady na jeho provoz přemrštěné. Přemýšlíte o prodeji domu? Počkejte ještě chvíli a pouvažujte, co si dnes lidé nejvíce přejí. V době vysokých cen energie je to například vlastní fotovoltaická elektrárna na střeše domu. Právě fotovoltaika pomáhá snižovat ceny elektřiny na naprosté minimum. Koupit si dům, ve kterém je již tento problém vyřešen, je tak pro mnohé skutečně vítanou devízou.


Dokonalý reprezentativní text

Když budete prodávat byt, dům, zahradu, nebo komerční prostory, vždy se budete prezentovat nejlépe dobře formulovaným a výstižným inzerátem. Možná se vám to na první pohled nezdá, ale poutavý text zaujme mnohem více, než když uvedete jen základní odrážky v textu. Nechte si pomoci od češtinářů, novinářů nebo lidí z realitní kanceláře. Dobře sepsaný inzerát již prodává sám. Vyvarujte se hrubek a nevhodné slovní zásoby. Hovořte stručně a jasně. Nezapomeňte uvést také vady, se kterými se nový majitel setká. Upřímnost vám vyfiltruje zájemce, se kterými byste jen ztráceli čas.


Home staging je dnes již nutností

Stejně, jako je důležitý text, se bude potencionální kupce zajímat i o fotografie a reálnou podobu vašeho příbytku nebo prostor, které prodáváte. Uklidit, uvést prostor do rovnováhy, nebo také dekorovat jednotlivé místnosti vhodnými prvky, to je dnes běžná praxe. Na inzerát, kde jsou pochybné nebo rozmazané fotografie domova, který působí neuklizeně, vám lidé nebudou ani odepisovat.


Vyhněte se trapasům a přistupte k prodeji nemovitosti s co největším zaujetím a odpovědností. Vyplatí se vám to.

Comments


bottom of page